| AlexandraG17 a întrebat:

Se apropie ziua celei mai bune prietene a mea si vreau sa ii iau ceva deosebit, care sa ii aducă aminte de mine! Problema e ca nu stam in acelasi oras si ea nu se astepta la ceva din partea mea! Imi puteti da sfaturi despre ce i-as putea lua? Urgent...DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da ne detalii, ce vîrstă are ea, de cit timp vă cunoaste ti voi? De cît timp nu ai m ai vazut o, c am ce fel de fată este, ce stil de îmbracaminte poartă, ce muzica i place adică fă o biografie succintă daca vrei sfaturi, asa daca tu nu ddai detalii, ce idei de cadou vrei sa ti dea lumea, tu ce vârstă ai?

| LucyndaBianca a răspuns:

Daca aveti poze impreuna le poti printa si sa le pui in rame de genul acesta ( http://lovelydecor.ro/......5-x-46.jpg )
Sau ai putea sa ii cumperi un lantisor de ala cu doua jumatati de inimi. Lantisor BFF.

| AlexandraG17 explică:

Pai face 14 ani si nu ne-am mai vazut in jur de vreo 2 luni

| Ralucaa23 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ai putea sa ii cumperi un pandantiv din acela cu doua jumatati de inima pe care scrii un mesaj dragut. Asa o sa aveti amandoua ceva care sa va lege. Uite aici: http://www.divagold.ro/bijuterii-argint/pandantive-argint