| ana2205 a întrebat:

tocmai am termint liceul si se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene, ce cadou deosebit as putea sa-i fac..asa incat sa-i ramana mult timp in memorie?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un lantic din aur, cu medalion, pe care sa fie scris, simplu, numele tau.

| manuel72 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i iei chiar o memorie. Orice i-ai lua va uita repede, nimic nu dureaza o eternitate.

| Jokyo a răspuns:

Pentru fete multe cadouri sunt frumoase de exemplu poti sa ii cumperi ceva frumos sa poarte gen un accesoriu sau ceva de imbracat sau daca chiar vrei sa fie frumos daca ai permis si masina mergi cu ea undeva frumos sa aiba o zi de nastere doar cu tine si sa fie perfect... Sper ca te-am ajutattongue