| HollyWoodTonight a întrebat:

:* Stie cineva magazine din Afi unde pot gasi rochite frumoase? Fundaaa big grin

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Cum a spus si bogdanqwerty, la Nissa, la parter, e un magazin pe colt chiar langa cafeneaua Starbucks (e si o harta in magazin, poti sa te orientezi pe ea). Daca vrei rochite de toata ziua, iti recomand si magazinele Bershka, Stradivarius, Cropp town, Koton, Tina-R, C&A, si in Accesorize mai are cateva rochite (mai lungi), Orsay, BSB, Depot 96 (la etajul 2), Mango, uite aici harta magazinului Afi, iti da si lista de magazine http://www.aficotroceni.ro/magazine consulta-te cu harta, si o sa-ti fie mai usor, pa pa!:*

2 răspunsuri:
| bogdanqwerty a răspuns:

La nissa, la parter langa starbucks.sunt cam scumpe. astea de la nissa sunt mai serioase.pentru strada prospecteaza la united colors of benetton, h&m, zara, bershka, koton! ai de unde alege...