| xBiiaM a întrebat:

TPU! Stiti unde se gasesc ochelarii aceia misto cu lentile de vedere care au rama neagra? Toate fetele ii poarta si unii baieti, sunt foarte la moda si as vrea si eu o pereche. De unde ii pot lua? Mentionez ca sunt din Timisoara si as vrea un magazin din acest oras si un pret. Multumesc! [ Scuzati categoria! ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mall.thinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40 50 de lei thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pentru ce:*

| KamyKaze666 a răspuns:

Trebuia sa spui de unde esti
Dar la mall gasesti sigur

| WolfyDy a răspuns:

Stii ce intrebarea era pentru un pusti si ca sa fac treaba mai usuara cu castigarea fundelor am fc intrebarea cu motan si dupa moaca ta de peste nici nu stii raspunsul."Cine nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii." si daca creierul nu e in relatii prea bune cu gura mai bine taci si bate-ti joc de tine si cu buzele tal de peste frate schimbati poza aia de C#c#t de obice sunt dregut dar termina cu replicile tale de la secondhand! ma doare undeva de comentariile tale.si apropo nasu e prea inborcanat. O ZI FRUMOASA!

| WolfyDy a răspuns:

SCUZE SCUZE SCUZE.Am crezut ca comentariul era pentru mine imi para atat de rau scuze scuze scuze.imi pare atat de rau, imie asa de rusine scuze imi pare atat de rau! Scuze

| xBiiaM explică (pentru WolfyDy):

Chiar nu stiam despre ce vorbesti, dar in fine straight face