| An23deeaa200 a întrebat:

Hey TPU:*. Stiti cumva cat costa ochelarii aceia de soare care se poarta acum in 2013? si unde se gasesc? sunt de diverse culori si sunt si cu lentile transparente.dar eu vreau de soare..stiti cumva cat ar costa o pereche?

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Nu stiu la ce fel de ochelari te referi, dar eu stiu ca se poarta ochelararii gen asa: http://images3.okr.ro/......75_175.jpg si costa de la 15 lei in sus :)
O zi buna! :*

3 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Aia sunt ochelari de hipster. Cu 10 lei, maxim 15 lei la orice magazin cu ochelari de soare. laughing

| Carmen100 a răspuns:

Sall! Costa de la 10 lei in sus. Ii gasesti in magazine. Cauta in mall. Sigur gasestiwinking

| An23deeaa200 explică:

P.S. dau fundaaaaa:*