| GalaxyDiva a întrebat:

Stiu ca intrebarea e cam off topic dar am un PS3 pe care vreau sa il vand cat mai repede.E nou, folosit cam de 20 de ori,nu prea imi plac jocurile pe consola, de asta il dau la vanzare.Il dau cu 5 jocuri, set move si un controller. Daca e cineva interesat putem sa gasim o cale sa discutam detaliile.Rog si ofer seriozitate.

2 răspunsuri:
| Klaudiucnene a răspuns:

Spune-mi pretul si jocurile

| galaxydiva4523523 a răspuns:

Buna am venit de pe alt cont pentru ca nu imi mai dadeau voie sa raspund.Pret 1000 reducere maxim 50 lei, deci 950 ron iar jocurile sunt-borderlands 1 si 2 -skate 3-sport champions(joc move) -gran turismo 5 vezi pe olx anuntul cut titlul PS3 500 GB SLIM EDITION + 5 JOCURI