| biutzaB a întrebat:

voi ce i-ati cumpara mamei voastre de ziua ei? Eu am ramas fara idei big grin

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile, cumpara o bratara, un colier, cercei. Poti sa ii cumperi o bluza, ia o poza cu voi si pune-o in rama...Parfum.Eu i-am luat mamei de ziua ei un parfum bun si o bluza. Poti sa ii cumperi o geanta, o lenjerie pentru pat. Cunosc pe cineva care i-a luat pentru bucatarie un set din acelea cu vase.

| rocket a răspuns:

Poti sa alegi ceva de pe www.f2o.ro Femeile sunt innebunite dupa asa ceva.

| positivity a răspuns:

Un buchet cu flori.

| DezdemonaM a răspuns:

Pai poti sa-i iei flori, sau eu i-am luat mamei lumanari parfumate sau un ceas sau ciocolata. Depinde si ce ii place mamei tale si ce are nevoie.O prietena de-a mea i-a luat mamei ei un robot de bucatarie, i-ai ceva care sa aiba nevoie si care stii tu ca isi doreste de mult o geanta noua, de exemplu....Succes!

| DezdemonaM a răspuns:

Sau un parfum.happy