| MadamSpanacus a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe ebay..si sa platesc cu cardul..doar ca la descriere scrie ca se plateste doar cu paypal, eu am card brd.ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai card, nu trebuie să mai faci încă unul. Intră pe sait-ul PayPal și îți faci cont cu datele de pe acel card. Dacă cumva nu-l vor accepta... ghinion. Da' nu cred.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă-ți un cont pe PayPal!

| MadamSpanacus explică (pentru mihai69):

Trebuie sa fac cont sau card? nu ma complic daca trebuie card

| mihai69 a răspuns (pentru MadamSpanacus):

Dacă ai card, nu trebuie să mai faci încă unul. Intră pe sait-ul PayPal și îți faci cont cu datele de pe acel card. Dacă cumva nu-l vor accepta... ghinion. Da' nu cred.