| Larisa_3441 a întrebat:

Vreau sa developez de pe un stic(cred ca asa se scrie) vreo 20 de poze de marime normala cam cat ma costa si cand pot sa ma duc sa le iau sau vin atunci pe moment? FUNDA

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este foarte ieftin, maxim 1leu fotografia.Le poti ridica a 2-a zi.

| viooiv a răspuns:

Adica vrei sa scoti niste fotografi pe hirtie 10/15 de pe un stick?
daca da du-te la un laborator foto cu stick-ul si spune-i sa scoata fotografiile care doresti tu pe hartie 10 pe 15 si te costa circa 1ron maxin 3 ron.

| Nutzzuboy a răspuns:

Intre 70 bani si 1, 5 lei. Depinde unde ti le faci. Ti le face intr-o ora