| Dorinelaaa a întrebat:

Vreau sa developez niste poze pentru un album.are idee cineva cam cat costa o poza?

5 răspunsuri:
| malina1922 a răspuns:

10 x 15 cm - 0, 57 Lei/buc

9 x 13 cm - 0, 57 Lei/buc

13 x 18 cm - 1, 2 Lei/buc

A4 - 3 Lei/buc

A3 - 7 Lei/buc

Sper ca te-am ajutat:*

| LadyDy01 a răspuns:

In jur de 5-10 lei.

| AngellSthefan a răspuns:

Depinde de marime calitate. In general nu sare mai mult de 15-20 lei poza. ( cu o calitate superioara ) Sper ca te-am ajutat. Dar din cate stiu eu pentru mai multe poze se face o reducere considerabila.

| Dorinelaaa explică (pentru AngellSthefan):

Pai daca e 20 de lei poza unde ajung? as vrea pentru un album vreo 30-40 de poze

| TamasTyphoon a răspuns:

Depinde de poza cele mici gen pasaport 10 lei la fuji(calitate foarte foarte buna), cele mai mari 20-25, cele mari 30-40 multa baftabig grin:X:*