| chocolateo a întrebat:

as vrea sa developez niste poze daca asa se spune.Dar pozele sunt pe telefon si ma gandeam, daca le voi descarca pe stic si ma duc la Fuji poate sa mi le developeze chiar daca sunt pe stic?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cand spui developat te gandesti la vechile fotografii luate de pe pelicula de celuloid. Da, o pot face cei de la Fuji.

2 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

Da

| addya a răspuns:

Buna cred ca te referi de fapt la a scoate poele la imprimanta pe hartie foto, pentru pus in rama, poti sa mergi la oricare atelier/ magazin... si sa iti scoti acele poze, de ex eu am facut o poza A4 pentru bunica mea si nu a trebuit decat sa o transfer prin Bluetooth dar se poate si cu un stic