| RoxAnana a întrebat:

Am doua poze pe cd si vreau sa le developez la kodak. aveti idee cat costa si cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| cryssu0896 a răspuns:

Costa 1 leu poza si se developeaza in cateva min.

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Marimea 9/13 costa 60 bani iar marimea 10/15 costa 70 bani si dureaza de la cateva minute la cateva ore, in functie de cate comenzi are respectivul centru, avand in vedere ca le imprima in ordinea comenzilor

| Th3eo a răspuns:

Costa in jur de 80 de bani si eu am developat vreo 20 de poze la ei si le-a luat 15 minute

| GabrielusRacing a răspuns:

Costa in jur la 2 lei bucata si dureaza o ora doua depinde. funda?

| FlorenceVi a răspuns:

La mine in oras costul developatului este de 70 de banuti si dureaza numai cateva secunde, un minut maxim!