| antonella_5557 a întrebat:

.. daca am ceva poze in calculator si vreau sa le developez cum trebuie sa procedez? ma refer sa le developez la kodak

Răspuns Câştigător
| claudica a răspuns:

Iei una bucata cd /stick/disketa apoi o bagi in una bucata pc transferi poze pe cd stick sau disketa si apoi te duci la una bucata kodak so ii zici sa ti le developeze si gatabig grin

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Le pui pe un cd sau pe telefon si le duci acolo si ti le developeaza ei.

| antonella_5557 explică:

Am si ceva poze modificate pe imikimi alea se pot developa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inclusiv pozele modificate. Vezi să aibă o rezoluție decentă (cel puțin 2MP pentru o poză de 15/10cm), nu cred că vrei artefacte vizibile în fotografii.