| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpăr unei prietene de ziua ei? I-am luat un tricou, ciocolata bineînțeles și ce i-aș mai putea lua? Cat mai multe idei va rog frumos!

4 răspunsuri:
| Jigokunokishi a răspuns:

Daca ii place sa citeasca o carte, zic eu, e unul din cele mai frumoase cadouri. Numa sa te interesezi cam ce ii place.

| andreeahtml a răspuns:

O brățară din acea personalizata, produse de make-up (daca ii place), un colier statement, o oja frumoasă

| ydcgderimonxiiducbrn a răspuns:

Un parfum sau albumul ei preferat.

| Vasilian_Beni_1998 a răspuns:

Pai i-ai putea da comanda de o Cană personalizata cu o poza cu voi doi, cu un mic text,?
Un ceas? (Nu trebuie sa fie scump de tot. frumos și [rezistent la apa]laughing. )
Un parfum?
Știu eu, poate sa o duci la un film sau intr-un magazin de haine sa ii cumperi ceva ce ii place?
Eu consider ca decât sa ii iei ceva și sa nu poarte/sa nu ii placă, mai bine o duci și împreuna alegeți exact ceea ce ii place smug funda? smug