| Musiclove18 a întrebat:

Buna tuturor:*, am nevoie iar de un sfat.Prietenul meu implineste 18 ani in 28 si nu am nici o idee ce cadou sa ii fac:-s. Vreau sa fie ceva foarte foarte special ceva ce atunci cand il vede sa zica"asta da prietena" laughing. Imi doresc tare mult sa il surprind. Dati'mi ceva idei ca vreau sa aiba amintire frumoasa :* love struck Multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Buna carmenhappy
Nu te sfatuiesc sa ii faci o farsa, s-ar putea sa ii strici ziua si intr-adevar ai sa il surprinzi dar nu in modul in care vrei tuhappy
Incearca sa te pui tu in locul lui sa iti faca el asta de ziua ta, cum te-ai simtii? inainte de a face o farsa de genul acesta este bine sa ne gandim si la riscurihappy
Sfatul meu este sa ii oferi ceva sa ii aminteasca de tine, ceva simbolic in care sa se regaseasca atat pe el cat si pe tinehappy de si iti spun eu sigur, cel mai frumos cadou pentru el esti tu, si nu neaparat de ziua lui, ci atunci cand ii este greu si are cu adevarat nevoie de tine, atunci cand are o problema si stie ca se poate baza pe tine, atunci tu esti cel mai frumos dar pentru el.
Iti doresc mult succes si fie ca dragostea voastra sa invinga orice obstacolhappy

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ia-i cartea "Tot ce ai vrut sa stii despre sex" de dr. David Reuben!

Pe langa ca ii va folosi, sigur nu te va uita niciodata, si isi va da, logic, apoi silinta sa te satisfaca, si sa nu te (mai?) dezamageasca!

Sa-ti traiasca si sa te imbucureasca!

| TipulVerde a răspuns:

Ofera-i-te tu intr-un mod mai special. big grin

| buburuzaucigasa a răspuns:

Chiar acum am venit de la majoratul unui bun prieten si i-am facut un tort din mamaliga l-am ornat foarte frumos(puteai sa juri ca e unul adevarat).laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sp ca cel mai mult prietenul tau va tine la tine atunci cand nu te mai are. deci, sfatul meu e sa ii faci o farsa prin care tu te desparti de el vezi sa ai un scenariu bun poti sa te folosesti de as prietenilor pentru asta sa iasa cat mai socanta pentru el si la sf te apropii de elm il saruti pasional si ii spui "la multi ani" si ca glumeai ca a fost o gluma si ii zici si u ca il iub f mmult etc alte vrajeli prefate cai adevarat si un cadou de forma ceva simbolic, pe care poate il vba uita dar daca reusesti sa il surprinzi cu "teapa" asta nu o va uita sigur laughing

| nely19 a răspuns:

Pai nu stiu, tu sti mai bine ce`i place lui, un ceas, un parfum, sau eu dai pe aia mica cu fundita rosiebig grin

glumesclaughing

| source a răspuns:

Daca as fi eu in locu` prietenului tau...nu trebuie sa-mi faci un cadou, si un sarut pasional e o amintire placuta

| anca_9618 a răspuns:

O cina romantica si multa multa iubire...