| Georgianaaaaa a întrebat:

Am nevoie de idei pentru un cadou. Un prieten implineste 20 de ani si vreau sa il surprind cu un cadou ingenios dar ma tot gandesc la asta si am cateva idei dar vreau sa le citesc si pe ale voastre, poate sunt mult mai bune. Dau funda! Mersii.

Răspuns Câştigător
| katomika a răspuns:

Poti sai iei o bratara pe care sa il pui intr-o cutiuta cu o fm de ceva carel caracterizeaza ex: daca ii place fotbalul ii poti pune in ceva cu fm de minge, daca e gen tocilar intr-o carte...
sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
| odorash a răspuns:

Poate un tricou/ perna/ cana cu poza ei/lui.