| Lifestrong1618 a întrebat:

Hei! Am mare nevoie de ajutorul vostru, in special al baietilor. Iubitul meu implineste 18 ani si nu stiu ce cadou sa ii iau., Chiar nu am nici un fel de idee. Vreau orice alta idee, in afara de ceasuri sau tablou cu noi// Deja le are laughing Imi doresc foarte mult sa-l impresionez! Deci. ce idei aveti? :3 big grin

8 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Daca sunteti activi sexual, pai atunci planuieste o zi frumoasa de iesit in oras, poate gasesti un concert live sau daca nu atunci chiar nu stiu, si seara pac pac o masa gatita de tine, pac pac te schimbi in lenjerie sexy si pac pac o fundita rosie pe tine "eu sunt cadoul, ia-ma" big grin

| Lifestrong1618 explică (pentru EnvyU):

Inafara de o seara romantica :3 Asta o am deja in plan laughing

| neutrino a răspuns:

Un set-lantisor si bratara- din aur, + o sticla de sampanie buna.

| MskDesign a răspuns:

Nevasta mea a platit un salt cu parasuta de ziua mea si asta pentru ca ne cunoastem foarte bine.Ei ii este foarte frica de inaltime si eu sunt extrem indragostitit de cati mai multi metri deasupra pamantului.Ce spui? Crezi ca iti putem da noi un raspuns adecvat? Tu esti singura care il cunoaste si care ii sunt mofturile.

| AlexDFY a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, gatestei ceva, sau un tort care sa ii placa, organizeaza cu prietenii vostri comuni ceva, o pretrecere, daca nu poarta accesorii, atunci nu are rost sa ii cumperi.

| Mirke a răspuns:

I-ai o masina, sau macar o masinuta sa o aiba de la tine, eu am primit o cutie muzicala cu manivela ce reda o melodie clasica, mi-a placut foarte mult si si acum ma gandesc la iubirea ei cand ascult acea melodie, incearca la librarii, sau pe net! tu stii mai bine ce ii place, sau ce iti place tie sa vezi pe el!

| MrNob0dy a răspuns:

cel mai mare cadou e acela ca va aveti reciproc si va iubiti si cred ca o noapte pasionala intr-un cadru romantic ar fi destul de ok

| Lifestrong1618 explică:

Las-o in colo de pasarica laughing)