| XxcasianxX a întrebat:

Vreau sa cumpar un produs, insa acea persoana trimite doar prin posta. Exista posibilitatea de a verifica coletul inainte de a-l plati? Sau exista si alte metode de a-mi a seama daca ce este in colet este ceea ce am cumparat? Fara sfaturi legate de curier!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista posibilitatea de verificare daca vanzatorul este de acord si specifica aceasta in avizul de trimitere.

| untu a răspuns:

Puteti sa verificati fara nici o grija la primirea coletului inainte de a plati in fata curierului daca este produsul dvs. dorit si comandat? Daca va este trimis prin posta, acolo se pot controla cu ajutorul razei X, dar anuntati mai intai ce asteptati!