| Vasi321 a întrebat:

Am o intrebare exista vreo modalitate prin care as putea verifica coletul daca mi-l trimite prin posta inainte sa il platesc? vreau sa cumpar un telefon si il trimite prin posta. va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Scremer a răspuns:

Se poate daca faci prin Fan Currier si iti vine la tine acasa si i zici la cel care iti trimite produsu ca sa fie cu verificare de colet adica sa til desfaca si sa til dea sa vezi daca merge, daca nu il trimiti inapoi asa am facut eu cand mi-am luat cadrul la bike(bicicleta) ca sa nu ma pacales si sa dau 45 de milioane de pomana am vb cu proprietaru sa facem asa si a fost totu k

1 răspuns:
| printisorul23 a răspuns:

Nu ai cum, ei iti da coletul dupa ce il platesti si completeaza ei niste chitante, am dat multe comenzi eu si stiu funda?batting eyelashes