| anonim_4396 a întrebat:

Uitati am 1.65 si 37 -38 kg...Problema este ca eu nu sunt grasa la burta si la picioare! Imi puteti da o dieta dar sa nu fie prea aspra! Va rog frumos sunt distrusa!

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca ai vrut sa spui ca ai 73 kg sau cit? pai la inaltimea de 1 65 esti scobitoare ce vrei sa slabesti? hai repeta intrebarea si datele corecte ok

| Anda_5509 a răspuns:

Nu esti sanatoasa.clar.
AI 37 de kg si vrei sa mai slabesti? VRei sa ajungi la 25 kg, sa te ridice vantu` pe strada?

Inseamna ca esti anorexica fata draga

| multimoak a răspuns:

Ce vorbesti mai? Cred ca ai gresit ceva: ori inaltimea, ori greutatea. 37 de kg are un copil de clasa 1 care este slab si ar avea undeva la 1.45-1.50.La ce ai scris acolo inseamna ca nu te poti ridica nici din pat. Verifica inca o data.Eu am 1. 65 si 62 de kg si nu-s grasa, dar nici slaba- medie. Daca intr-adevar ar fi asa esti sub limita normalului...

| campanario a răspuns:

Stai ca nu inteleg... zici ca NU esti grasa la picioare si la burta?! Vrei sa mai slabesti sau ce? Eu am 1, 50 si 46 kg si inca ma vad slabutahappy. Fac eforturi mari pentru a ma ingrasa insa nu reusesc! Iti recomand cu caldura sa pui cateva kg pe tine pentru ca nu itii stricawinking

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ba u esti sanatoasa?raised eyebrowsvrei sa slabesti? ca nu mentionezi
. sau s ate ingrasi?raised eyebrows. dk vrei s ate ingrasi mananca dulciuri si mancaruri putin grase.dk vrei sa slabesti inseamna ca ai probleme cu mansarda pentru ca esti ffffff slaba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te ingrasi, mai bine renunti la chestia asta. Pur si simplu mananca ce vrei, dar cu masura. Aa, si daca am inteles bine, vrei sa te ingrasi doar la burta si la picioare, nu? Zic ca nu esti sanatoasa.Eu incerc sa dau jos burta de ohohoo, iar tu vrei sa pui?:O! Sa nu faci asa ceva. Un abdomen plat e mereu frumos si de admirat.La fel si cu picioarele.Ai timp cand vei fi mai in varsta sa te ingrasi cat vrei tulaughingpup