| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ a întrebat:

urmeaza sa fie aniversarea surorii mele mai mici implineste 9 ani dar nu stiu ce cadou sa ii fac.
Ma puteti ajuta?
Dau fundita+vot.

Răspuns Câştigător
| drbear a răspuns:

9 ani e o varsta cand deja intrii in pubertate si vrei sa te simti putin mai mare happy. Vorbeste cu mama ta si intreab-o daca crede ca ar fi potrivit sa ii iei ceva ca pentru o fata de 12-13 ani. Un mic parfum,ceva de la oriflame sau avon nu scump, dar nici de duzina, ceva pentru ea de care nu a mai primit pana acum si ar face-o sa se simta mai mare, mai importanta happy

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un ceas haios de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499 care o sa-i ramana ca amintire pentu multa vreme.

| Just4Joker a răspuns:

9 ani? Ehhh, in generatia asta noua... e timpu' cand fetele fac cunostinta cu vibratorul. Iai un vibrator! Va fi in al 9-lea cer... Pariez pe ce vrei tu ca nu are asta!

| gabriela_9172 a răspuns (pentru Just4Joker):

Ba tu esti tampit cum sa ii iei un vibrator la o fata de 9 ani? da ia-ti tu bagatil undeva...

| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ explică (pentru Just4Joker):

E un raspuns tampit stupid si absurd idem gabriela_9172

| sorina_1401 a răspuns:

Cumpara un ursulet mare de plus sigur o va face fericita

| verypanda a răspuns:

Un lantisor cu o inimma(sau daca gasesti lant cu inima rupt in doua si ea sa aiba o jumatate si u alta), sau ceva care sa il poata face ea(cum este inimioare de cristal ca si eu am primit-o si o iesit supeeer!)si sa nu uiti de o felicitare pe langa cadou care sa fie facuta din inimioaraa!