| EllyThau a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati sunt,, disperata" vine sora mea de la Brasov (de la facultate) si vreau sa ai cumpar un cadou de craciun si nu stiu ce in momentul de fata am 12 leilaughing dar mai strang...deci va rog frumos sa ma ajutati sa imi ziceti ce sa iauhappy apropo sora mea are 20 de ani happy

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Pe langa lantic si cercei mai poti inrama o fotografie si voi trei si sa i-o daruiesti surorii tale mai mari. Va face ca departarea de voi mai usoara. happy

| EllyThau explică (pentru blueheart):

Multumeschappy Buna idee :*

| blueheart a răspuns (pentru EllyThau):

kiss

7 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!

| EllyThau explică:

Aha m-am gandit sa ai cumpar un lantic de argintbig grin acum am 50 lei big grin si ai cumpar un lantic de argint si ai cumpar lu sora mea mai mica are 9 anilaughing o pereche de cercei cu hello kitty big grin de argint de zici?happy

| anacolda a răspuns (pentru EllyThau):

Excelent! Si mie imi plac, pentru copii, cerceii aceia. Dar testeaza-o si pe ea. Uitati-va amandoua pe diferite site-uri si vezi ce-i place si ei. S-ar putea sa nu se simta chiar asa de mica, pentru a purta Hello Kitty.

| GeaninaStefan a răspuns:

Eu iti sugerez un parfun, cosmetice si ceva facut de tine sper ca te-am ajutat

| EllyThau explică (pentru GeaninaStefan):

Multumesc de raspunshappy ai avut dreptate de cosmeticehappy oare cat costa un set nivea? big grin