| AnonimAnonimAnonimAnonim4 a întrebat:

As vrea sa le cumpar un cadou parintilor de craciun. Trebuie sa strang cam 70 lei. Am 12 ani si nu as vrea sa le cer bani tot lor ....chiar daca ii muncesc... ajutati-ma va rog. Chiar nu stiu cum sa strang bani in 3 saptamani! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Te-ai trzit tarziu, trebuia sa strangi banii pana acum, din banii tai de buzunar.
Acum, cere-i tatalui tau bani pentru cadoul mamei si invers, apoi, de sarbatori mergi cu colindul si restitui banii parintilor.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Imparte pliante de Billa, Kaufland, Lidl!
Castigi 50 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu am facut 10 dolari intr-o luna din http://www.clixsense.com/? 8073357. E cam tarziu acum si nu stiu daca pe tine te ajuta deoarece presupun ca nu ai card pe care sa primesti banii. In orice caz, incearca sa ti iei un job part time sau vine un lucru pe care l detii si nu ti mai place sau nu il mai porti. Mult succes!