| Nico21 a întrebat:

Vine ziua mamei si trebuie sa-i cumpar un cadou, dar nu stiu ce sa-i iau! Ajutati-ma.Astept pareri

6 răspunsuri:
| dckinga a răspuns:

Eu iti recomand un colier cu pandantiv inimioara rupta in doua cu magnet, inscriptionat " Mother & Daughter ", se pot purta si imreuna sau separat o parte tu si o parte mama ta.
http://www.bellebijou.ro/colier-1824.html

| olivikkka a răspuns:

Poti sa comenzi o ceasca sau sa faci o poza mare cu voi 2 si un mesaj frumos pentru dinsa, succes

| summerparadise a răspuns:

O vaza, cercei, lant sau o rama foto cu o poza cu toata familia...succes

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Un set pentru ingrijire corporala, un parfum sau flori.Eu pe asa ceva as merge.

| gabrielasiatat a răspuns:

Eu i-as lua un parfum, niste bijuterii, o rochie ceva de genul

| buuuby a răspuns:

Ii poti lua o cana cu un mesaj pe ea ceva gen "cea mai buna mama" sau na...vezi tu sau... ceva ornamente de obicei le plac florile nu stiu orienteaza-te si tu sper ca ti-am fost de foloshappy:*