| Ceriik a întrebat:

Voi cam cate perechi din fiecare v-ati cumparat pentru scoala, de exemplu x perechi de camasi, etc?

8 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

PEI... eu mi.am luat 7 tricouri, 1 pereche de blugi, una de pantaloni, sandale, adidasi, bascheti, pantofi, sacou, balerini, trening, cureleee, 5 bluzite cu maneca lunga. si cam atat deocamdatahappy

| Anaisssss a răspuns:

3 bluze, 2 perechi de blugi,adidasi, pantofi, trening blushing

| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Eu mi-am cumparat trei perechi de blugi,un trening,o pereche adidasi,o pereche bascheti, trei bluze, un pantalon negru bufant in zona de sus si cam atat.Tu?

| Eღilia62 a răspuns:

Mi-am luat doar o pereche de blugi, haine mai am eu.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pai 5 perechi d blugi, 10 tricouri, 2 balerini, 1 pantofi ortopedici, 1 rochie mai elegantha(pentru inspectii), o rochie(pentru prima zi d sc),adidashi, trening, niste veste sh km atat deocamdatha da mai imi cumpartongue ca sunt pentru tot anul scolar nu? adica mai imi cumpar sh pe parcurs d.laughing.te :*sper sa gasesti ceva frum pentru l sc:X

| HelloKitty20 a răspuns:

Ăăă...:dpai un sacou.doua perechi de blugi, doua perechi de papuci si o bluzabatting eyelashes.tu?

| Biiiultes a răspuns:

Pai 2 camasibatting eyelashes, 1 sacou daca esti 5-8 si iti trebuie, 2 perechi de blugi, 1 pereche de bascheti si 1 de adidasi.:d

Adica asa e normal:d.dar eu mi-am luat tot 2 camasi, un sacou, 2 de bascheti si 1 de adidasi si 4 perechi de blugi.daroh go on.na! eu am fost obligata sa-mi iau multelaughing

| CrazyGirl16 a răspuns:

2 perechi camasi cu maneca scurta 3 perechi camasi maneca lunga ( ca doar nu o sa port camasa tot anul doar sem 1 rolling on the floor ) 2 perechi de blugi