| Tssssssss a întrebat:

Vreau sa cumpar un aparat foto SLR Canon A1, dar nu prea reusesc sa gasesc. Pe eBay costa foarte mult transportul, chiar triplul pretului aparatului si altundeva pur si simplu nu e. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat! Si scuze pentru categorie, nu stiam sigur unde sa pun.

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Daca nu-ti poti permite un transport de 20Euro il vrei gratis?

| Tssssssss explică (pentru xerxes1):

Daca ar fi 20 ar fi ok, dar e 40 sau mai mult

| xerxes1 a răspuns (pentru Tssssssss):

Am cumparat o curea din USA si a fost 30 cureaua si 37 transportul.
La ce-ti trebuie un Canon asa de vechi, de curiozitate, am avut unul acum 16-17 de ani luat de pe Ebay din Germania.
Dar atunci se gaseau filme la toate colturile. Dupa aceea am avut un Nikon F65 si am fost obligat apoi sa trec pe digital.

| Stropdeploaie a răspuns:

Încearcă de pe la amanet!