| ericka9 a întrebat:

Vreau sa cumpar un laptop dar momentan nu dispun de prea multi bani(280 lei). Am cautat anunturi pe mercador si am gasit un vanzator care aduce laptop-uri din Germania iar preturile sunt pana in 300 lei. Nu stiu daca am voie sa pun link-ul aici, dar incerc: http://olx.ro/......1L7KF.html Voi ce parere aveti? De ce sunt asa ieftine? Nu as vrea sa imi iau teapa de asta intreb aici, nu prea le am cu pc-urile/laptop-urile si am zis sa intreb pe cineva inainte sa cumpar.

1 răspuns:
| danutz9100 a răspuns:

Nu sunt ieftine ci e pretul normal, gandeste-te ca un laptop nou costa 1000 lei cu configuratie bunua pentru office si navigare.In anunt este vorba de un laptop cu configuratie mai veche, de 6-7 ani.E ok pretul.