| Jigokunokishi a întrebat:

Bună, vreau să-i cumpăr unei bune prietene o cană de Crăciun și vreau să fie frumoasă, mai scumpă (până în 100 lei) și să fie ceva special, ceva care să îi placă cu siguranță. Îmi puteți recomanda un site sau magazin unde aș putea găsi așa ceva? Eventual să fie și decorațiuni sau alte alea pe site că poate găsesc ceva drăguț care nu e neapărat cană.
Mulțumesc! happy

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce neaparat cană? Cumpăra i niste tocuri. Sa i poarte de revelion. Ce varsta are fata?

| Jigokunokishi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu poartă tocuri. Nici bijuterii sau accesorii pe care să le poarte. Îi plac cănile ^_^

| Catrice a răspuns:

Știu pe una pe insta care decorează căni cu figurine făcute de mână și le vinde, nu e din Romania, nu știu cât ar însemna in banii noștri, nu știu dacă găsești ceva pe la noi asemanatk.

| WhiteLife a răspuns:

Https://www.breslo.ro/hm/cana_fimo

Nu am cumparat niciodata de aici, dar au mai multe modele, ca idee. Pe Facebook sunt mai multe grupuri si sunt multe persoane care fac asa cani si le vand.

| Adrian5575 a răspuns:

Eu am cumparat de aici. Sunt foarte multumit.
https://www.giftday.ro/

| MerinManson34 a răspuns:

Cărturești.