| anonim_4396 a întrebat:

Salut
1. Imi puteti spune daca pot gasi o felicitare frumoasa in mag unirea? as vrea ceva mai special cu ocazia craciunului pentru o fata la care tin foarte mult. Daca imi puteti recomanda un magazin in zona unirii unde as putea gasi...
2.Ar fi bine daca i-as cumpara un ornament din brad cu lumanare, globuri si mos craciun (care se pune pe masa de craciun)? ce alte recomandari de cadouri imi puteti face?
multumesc

3 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

De felicitare nu stiu ca nu-s la tine in oras, dar la cadouri cred ca pot sa te ajut: din punctul meu de vedere ornamentul nu prea este potrivit (cel putin asa privesc eu), eu mai mult as vrea sa primesc un glob gen cutie muzicala cu mos craciun in el sau ceva de plus pe care scrie marry christmas sau I love you sau ceva care sa ii aminteasca de tinewinking (poti face ceva personalizat)

| RazzyFUnik a răspuns (pentru catalinalina):

Ideea e buna... dar unde as putea gasi asa ceva chiar nu am idee sad si in plus maine ne vedem de dimineata ca pleaca din oras pentru cateva zile la parintii ei asadar si timpul este limitat... mersi oricum de sugestiebatting eyelashes o sa tin conthappy

| catalinalina a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Cu placere