| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna,
vreau sa imi fac o comanda de pe wish si as vrea sa stiu niste lucruri
-pretul total cuprinde si expedierea?
-in cat timp ajung?
p.s e prima data cand comand de pe acest site si as vrea sa stiu aceste lucruri inainte de atrimite comanda
-

4 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

In primul rand platesti cu cardul si poate nici nu iti convin produsele (care vin dupa minim o luna, daca vin). Cand mergi sa dai la Comanda iti scrie pretul separat si pentru expediere.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu face aceasta prostie. desi wish zice ca are cel mai mic pret, toate produsele lor sunt cumparate de pe ebay/aliexpress si vandute mai ieftine, dar iti va cere enorm la expediere si vor iesi tot ei pe profit.
Te poti interesa si pe intenet
Daca tot vrei sa cumperi de la ei si sa pierzi, ajung cam intr-o luna, doua.

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Apropo, ca tot veni vorba de wish...Iti dai seama din prima ca este fake. Ei vand hoverboard-uri la 97 de ron (atat inseamna pretul in lei), iar in Romania mai ieftin de 900 lei nu gasesti...Sa fim seriosi.

| Bidenci_Sorin_1993 explică:

Atunci Aliexpress?
am vazut ca au free shipping
in cat timp ajung?