| simonafrumoasa a întrebat:

De pe ce site gasesc haine faine si la moda si cam in cat timp ajung. a si vin la posta sau acasa. vreau sa comand pentru prima oara si nu stiu exact

4 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Http://www.bonprixro.eu/ Au haine destul de dragute, preturile nu sunt exagerat de mari si livrarea se face direct acasa. mi-am luat de multe ori lucruri de la ei si am fost multumita, sunt de incredere.

| SDavidS a răspuns:

Uite aici, sunt cele mai frumoase haine din lume si cele mai scumpe :

http://www.dolcegabbana.com/

Dar cred ca nu esti milionar si de asta uite aici : sunt haine frumoase, de marca, la un pret accesibil.

http://www.hm.com/ro/

Vin la posta si dupa asta trebuie sa; e ridici.

Funda?,

| Maaadaa a răspuns:

Ai putea incerca si acest blog : furnicareala.blogspot happy, preturile sunt negociabile, haine noi, comanda se face prin posta. Sper sa gasesti ceva pe placul tau!

| PoiisoonPinkPiiP a răspuns:

Heii Simona.
stiu atatea site-ur incat..habar nu am care sa il scriu prima data.
totusi Starshiners.com e cel mai fain..hainele sunt foarte faine..preturile accesibile parerea mea..si azi la ora 19 apare colectie noua.defapt apare in fiecare vineri la aceasta ora.miniprix.ro gossipgirls.originals.ro..eunic.eu
In cateva zile..depinde..dar nu foarte mult maiales la starshiners
FUNDA PLEASE