| Lyndsey a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un ceas de pe: www.vintagetime.ro. Cat costa comanda? E sigur site-ul? Multumesc.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are termenii si conditiile impuse de lege jos asta inseamna ca e sigur, daca nu avea acei termeni pusi nu puteai sa ai baza sant siteuri care trag teapa si nu pun asa ceva, (pretul de livrare il pune cand dai comanda) imi arati si mie ce ceas vrei? Dupa aia iti arat ceasul meu sa imi zici ce parere ai ca am facut si eu o precomanda :p

| mgtow a răspuns (pentru Lyndsey):

Http://www.vostok-europe.es/tienda/reloj-vostok-europe-expedition-5954197/ tehnologie militara rezista la 200m sub apa si merge prin miscarea mainii nu e nici mecanic nici pe baterie se numesc automate :p

Iti recomand sa mai strangi bani si sa iti iei unul macar de 100€ automat va tine jumatate din viata ta fara sa aiba probleme

suntserios
| suntserios a răspuns:

Comanda costa in functie de produs. presupun ca te interesa transportul, daca da scrie mare si clar pe site

CURIER RAPID, Livrare in 3-5 zile, 17 RON, Livrare gratuita pentru comenzile mai mari de 150.00

| Lyndsey explică (pentru suntserios):

Am probleme cu vederea de 2 saptamani. Multumesc.

| Lyndsey explică (pentru suntserios):

Deci unde scrie?

| mgtow a răspuns (pentru Lyndsey):

La termenii de livrare cauti jos de tot si dai de el, nu iti arat eu ca sa inveti singura si sa te descurci in viitor

| Luca_Man_1980 a răspuns:

Buna ok cum ma inregistrez la concurs