| bianca5599 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu de care, vreau sa aiba blit sa faca pozele si noaptea sa aiba internet si jocuri.

6 răspunsuri:
| Awesome a răspuns:

Motorola VE66

| Awesome a răspuns:

Nokia n79

| lauricigaurici a răspuns:

Depinde ce telefon vrei sa ai. Cu sau fara taciscrym. Eu te-as sfatui sa-ti iei Samsung starII. Telefonul asta are mult mai multe aplicatii de cat ai zis tu. Are:INTERNET,FACEBOOK, TWITTER, YOUTUBE, EMAIL, IM...sasa mai departe. Singura chestie e ca nu are blit. Dar se poate face poze si seara sau cand vrei sa faci poza la rasarit sau apus...are o groaza de chesti misto. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| VasilescuAlexandru a răspuns (pentru lauricigaurici):

Ce e aia taciscrym? = touchscreen sau ce? alta tehnologie poate? happy

| bianca5599 explică:

Nokia n97, are blit, face poze bune? are internet?

| fetitzaplinadevise a răspuns:

Iphone