| MEandTHEWORLD a întrebat:

vreau un laptop si nu stiu sa aleg. imi puteti recomanda cateva. dar mai ieftine. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| BubbleShoot a răspuns:

Pai ar trebui sa te gandesti si daca firma este okwinking.eu ti-as recomanda HP 620 eu am. este foarte ( cauta pe net mai multe info) apoi si Acer mai este bun.de acestea 2 am si sunt foarte multumita de ele love struckbatting eyelashes Funda?

7 răspunsuri:
| marialarysa a răspuns:

Http://www.cel.ro/laptop-notebook/? promox&gclid=CL7R3cXNqa0CFce-zAodoiSDnA funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand un laptop Asus de asta am si eu si e foarte bun si nu costa asa de mult

| 20thoughts a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat costa ca imi trebuie si mie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 20thoughts):

Imi pare rau dar nu mai stiu dar cred ca aproximativ vreo 4-5 milioane

| OvyCrazBoy a răspuns:

Laptop Dell Inspiron N5040 cu procesor Intel® Pentium® Dual Core P6200 2.13GHz, 4GB, 320GB, Intel® HD Graphics, Ubuntu Edition version 10.10, Obsidian Black Costa doar 1. 599lei(16 milioane lei vechi) uite site sa vezi ce mai este ieftin:http://www.emag.ro/laptopuri.FUNDA

| TinKodeJr a răspuns:

Am cumparat un Acer LXRR90C027.e foarte bun; l-am luat din Altex-Alba-Iulia cu 13mil.dar online il gasesti la 15. e fffff bun