| Sebhp11 a întrebat:

Buna ziua! A gasit cineva ieri sau azi o caciula maro de la timberland in parklake? Mentionex ca am fost la film la ape blestemate de la 15.50 in sala 3. Va rog seriozitate

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te adresezi celor din ParkLake Shopping Center, la administratie
sau direct la sala de cinema acolo unde ai fost si banuiesti ca ai pierdut-o
Aici sigur nu ti-a vazut nimeni caciula de firma

Si tu intrebi chestia asta pe TPU laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Câți de pe TPU crezi că sunt din B și au timp luni la 3 să meargă la film. Și dacă erau câți crezi că s au uitat după căciulă ta?

| Sebhp11 explică (pentru suntserios):

N-am voie sa intreb? Nu te obliga nimeni sa raspunzi. Si am zis ca am fost duminica, nu azi

| johnnny123 a răspuns:

Întrebarea asta va fi citită de maxim câteva zeci de persoane, dintre care doar câteva din București... Care estimezi că sunt șansele ca persoana care ți-a găsit căciula să fie una dintre ele? Cam de 1 la 500.000?

Cred că aveai șanse mai mari să joci la loto și să câștigi bani de o căciulă nouă.

| Sophieka a răspuns:

Ti-a inghitit-o apa blestemata.

| Sebhp11 explică (pentru Sophieka):

Foarte amuzant, vezi ca ai gresit site-ul, asta e TPU nu onlyfans

| Sophieka a răspuns (pentru Sebhp11):

Mergem si pe onlyfans cu sau fara caciula. Haida!

| carevaescu a răspuns:

Am gasit-o eu. Dar imi place mult. O spal si o dau cadou de Crăciun

| Xox0 a răspuns:

Ai fost la cinema să întrebi?
Poate cine a găsit-o, a revendicat-o

| Sebhp11 explică (pentru Xox0):

Am intrebat si nu era acolo