| baiatulxboyx a întrebat:

fac sala si ieri si azi am mancat popcorn. 70 de grame ieri ca a venit un prieten la mine si am facut popcorn chio la microunde, el continea doar ulei vegetal sare si popcorn. Iar azi am fost la film si mi-am luat un popcorn mic si o apa plata...Sala am facut doar ieri, azi am fost in ziua de pauza. Ar fi trebuit evitate alimentele de care v-am zis? Fac sala pentru cresterea in masa musculara dar NU VREAU SA PUN GRASIME PENTRU CA AM FOST GRAS, AM SLABIT MULT(65 kg cu 1, 85 m) SI ACUM VREAU SA PUN MUSCHI.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ocazional poti consuma popcorn, dar tine minte ca asta nu-i un aliment. Trebuie sa te hranesti sanatos daca vrei sa fi sanatos (si musculos), trebuie paine (preferabil neagra), legume, fructe, carne de peste sau de pui, lactate...

| veronica5390 a răspuns:

Da chiar daca contine ulei vegetal