| Cristina12331 a întrebat:

Buna-ziua.
Am plasat o comanda pe shein in data de 16.07. 2023, a decurs totul in regula, chiar mai repede ca la prima comanda.
Pana acum o zi cand am vazut ca se afla in transit "Netherlands, Arrived at the local Facility" fiind asa din data de 19.07, de atunci nu s-a mai schimbat nimic.
As dori sa stiu daca s-a mai intamplat cuiva asa si cat a mai durat pana a ajuns coletul.
Multumesc pentru eventualele raspunsuri

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Va ajunge dupa 2-3 saptamani, de cand ai platit integral cumparatura.