| PaltineanAlex a întrebat:

Buna ziua! As dori sa achizitionez o pereche de casti over the ear intre 100-150$ care sa aiba o constructie buna cu un sunet bun. Vreau sa le folosesc pentru gaming si sa ascult muzica. De asemenea vreau sa le folosesc si cand calatoresc si as dori sa fie cat de cat portabile. Sugestii?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Creative SXFI Air Gamer - https://www.amazon.com/......B08XML8MF6
Nu prea cred ca le gasesti la noi pe piata. Merita fiecare leut, chiar daca autonomia pe wireless cam lasa de dorit.

| Catrice a răspuns:

Cam multe vrei. Transport gratis nu?