| paulandreii a întrebat:

As vrea sa achizitionez o pereche noua de casti cu un buget de maxim 300 ron, folosesc castile mai mult pentru gaming dar si sa ascult muzica, vorbesc pe skype... sigurele conditii ar fi sa aiba microfon si sa fie over-head nu in-ear. O alta nelamurire ar fi cea de rodaj, am auzit ca la castile noi e bine sa ii faci rodaj ( burn in ) ca sunetul sa se auda mai clar etc. Daca e adevarat puteti sa-mi spuneti niste melodii pentru rodaj, am auzit ca pink noise e bun. Alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

SteelSeries SIBERIA v2 sunt niste casti super bune.

| paulandreii explică (pentru Jackster):

Hmm, par foarte ok si comode big grin mai astept niste pareri, despre rodaj ai ceva cunostinte?

| paulandreii explică (pentru Jackster):

Inca o intrebare : Sunt fragile? Am nevoie de niste casti care sa fie din materiale bune sa ma tine macar 2 ani...

| Jackster a răspuns (pentru paulandreii):

N-am auzit niciodata de Rodaj, si nici nu am vazut firma in nici un top, nici macar la coada.
Si da, SteelSeries face casti (si alte periferice) foarte bune si durabile. (hint : ''steel'' series :p)

| paulandreii explică (pentru Jackster):

Multumesc de raspunsuri.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici niste gasti de gaming bune http://bit.ly/1c6lcNG