| leolord669 a întrebat:

Buna ziua, deci este acest router AX53 AX3000, care in momentul actual este 250 de lei pe Altex, dansul in general este vreo 320 in sus si ma gândeam sa il cumpar de pe acum cat ii la un pret bun chit ca eu am nevoie abia de el peste 2 luni dar nu vreau sa pierd oportunitatea, ma gandeam daca merita pentru ca eu in 14 zile pierd sansa de a-l putea returna deoarece eu nu il pot folosi pana in 2 luni din diverse motive. Sunt deja documentat si tin sa precizez ca este unul foarte bun pentru banii sai, ba chiar cred ca in momentul actual, la banii sai este cel mai bun, ce parere aveti, merita sa il cumpăr știind ca pierd timpul de return? Ar fi vreun risc?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ne-ai zice si in ce conditii il vei folosi peste doua luni, ne-am da cu parerea mai competent... nu zic ca nu e bun, zic ca e posibil sa ai o solutie mai ieftina pentru nevoie tale.

| leolord669 explică (pentru GabiDumitrescu):

Routerul il vreau pentru toata familia, mai ales pe timpul verii am peste 10 oameni la mine acasa fiecare cu fel si fel de device-uri

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru leolord669):

Da, dar ce internet iti intra in router si cit de mare e spatiul care trebuie acoperit/ce pereti intra in discutie/etaje?

| leolord669 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai digi fiberlink 1000 (pe wifi 570 mbps) si casa de 144 m patrati cu etaj inclusiv