| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU

Am dat comanda pe exception.ro la iste lentile de contact total pretu lentile + drum in jur de 130 de lei pe acolo si, nu am primit nicio confirmare in continuu scrie asteptare la comanda pe care am trimis-o, si nu stiu pentru ca am vazut ca nu sunt seriosi cei de acolo, am sunat la nr de telefon afisat pe site, am trimis si mesaj si niciun raspuns, nr de telefon nu merge, la mesaj nu mi-au trimis niciun raspuns si nu stiu cu altfel sa retrag comanda, pentru ca nu vreau sa tin banii o luna de zile pana imi trimis sau daca imi trimit ei un raspuns.

O zi buna

3 răspunsuri:
| ZAsiral a răspuns:

Imi cer scuze dar nu am inteles daca ai platit deja. Daca ai platit si ei nu dau nici un semn sa te inveti pe viitor, cea mai sigura metoda de plata e prin ramburs. Iti vine comanda, verifici, platesti. Daca nu ai platit inca si ei nu iti raspund la telefon este posibil sa fie prinsi rau intre comenzi.

| anonim_4396 explică (pentru ZAsiral):

Buna

Nu am platit inca, dar cum e posibil eu ca si client sa sun la numarul de pe site si tot mie sa imi zica robotu ca clientul respectiv nu este disponibil momentan si ma roaga sa incerc mai trziu sau ceva de genu.

O zi buna.

| ZAsiral a răspuns:

Lasa mai bine. Inseamna ca nu sunt seriosi si sigur ti-ar trimite prostii daca ai da inaintare comenzii. Incearca sa te axezi pe site urile cu recenzii foarte bune. Succes