| dani701 a întrebat:

TPU!
Cum este aparatul de fotografiat Nikon D3000? Care aveti? Ii bun?
Ca nu stiu ce sa aleg dintre d3000 si Nikon colpix l120. sau altceva pana in 1500 lei!
Multumesc! Nu stiu daca ii categoria buna! Daca e gresita Scuzati!

Răspuns Câştigător
| 1dintrevoi a răspuns:

Am eu D3000winking Isi face bine treaba. Acum depinde si ce asteptari ai tu de la el. happy

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este buna

| virusake a răspuns:

D3000 e un dslr, iar L120 este o compacta. Alegi intre mere si pere. laughing

D3000 este 1700 de lei cu tot cu obiectiv (18-55 vr) fara care nu-l poti folosi.

| nadyank a răspuns:

Cred ca este un aparat destul de bun, acum depinde si ce obiectiv vrei si pentru ce. Eu am un Nikon D5000 si sunt super multumita. happy

| 1dintrevoi a răspuns:

Nu pot sa dau mesaje private pe TPU, sunt junior happy da-mi tu un mesaj privat cu id-ul tau

| Rrrr a răspuns:

Este bun d3000. Dintre cele 2, l-as alege pe primul.