| andreeea112233 a întrebat:

Buna ziua! Va rog frumos daca ma poate ajuta cineva. Vreau sa fac un cadou special in curand. Caut pe cineva care vinde aur in rate. Daca cunoasteti pe cineva cu catalog sau vreun site va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aur in rate? Te-ai nascut ieri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca i ti vinde tie in rate aur, visezi? Nici banca nu te crediteaza fara acte dovezi ca mai poti da banii inapoi, la cîti hoti sunt in Romania greu vei gasi saa i ti vîndă tie unei necunoscute de pe TPU aur in rate, ai baut ceva sau?

| andreeea112233 explică (pentru anonim_4396):

Măi Cristi din București laughing În primul rand interesează te înainte sa vorbești cum se procedează cu astfel de plăti în rate. Sunt multe persoane care se ocupa cu vandutul aurului în acest mod. Și bineînțeles ca dacă faci o achiziție de genul acesta se fac verificări la bancă ce venituri ai și dacă poți plăti rata. Într adevăr în România sunt mult hoți dar când dăm și de persoane ca tine e normal sa fim o țară de rh.