| CaRla4568 a întrebat:

Bunaaa! Am primit un email de la evoGsm(mi-am comandat niște casti),ca comanda a fost expediata,am ales metoda de livrare la easybox. Dacă a fost expediata ma pot duce sa o ridic? Dacă da,cât timp am la dispoziție?
A si,am ales sa plătesc cash la easybox, și ma lasa. Se poate și cash sau doar cu cardul bancar?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La easybox se plateste doar cu cardul. Asta trebuia sa bifezi atunci cand ai facut comanda.
Vei primi sms pe telefon in momentul cand coletul este in easybox. Dar nu stiu cum puteai alege plata la easybox cu cash.

| Simpatic a răspuns (pentru darrio2007):

Le era greu si meltenilor astia din IT sa puna un papator de bani precum cel de la pacanelele din cazino happy
dar ei nu batman, batman

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, dar dupa ce-ti vine SMS-ul cu codul QR.