| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Stiti cumva daca pot sa fac cumparaturi de la METRO fara legitimatie?
Sau ce fel de legitimatie imi trebuie? Pot sa imi fac si eu ca persoana fizica? Sau trebuie sa fiu pers juridica?
Iar daca sunt persoana juridica conteaza / intra in contabilitate tot ce cumpar cu cardul? Adica daca imi vine un control trebuie sa prezint tot ce am cumparat+facturi etc?
Cum functioneaza cu legitimatie la cumparaturi in magazinul METRO?
Multumesc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce mai simplu: la casă rogi clientul din față să cumpere pe cardul lui (ca pf) produsele tale și tu le plătești

| Alexand3ru1 a răspuns:

Nu poti.
Dar cere de la vreun client al Magazinului.

| pumpkinky a răspuns:

Alta era nelamurirea mea, total pe langa sierra