| remus97 a întrebat:

Cam ce cadou ar fi frumos pentru prietena mea, adica i-am luat pana acum bijuterii, dar altceva nu prea stiu... ursuleti de plus nu vrea... flori i-am luat. Ajutor! big grin

Răspuns Câştigător
| DolsePapusik a răspuns:

Un parum din paris ar fi dragut exista un set de parfumuri (2) pe unul scrie mini sex, iar pe celalalt mini love.
Ii place sa faca miscare? O simpla plimbare cu bicicletele prin parc
seara pare cava romanic punctul culminant este cand ea va descoperi intentia ta o patura pe iarba sau doua perne de jur imprejur lumanari parfumate (ai grija sa faci o inima mare din ele) si un buchet maaaree de flori. Prin sentimente e cel mmai usor sa o impresionezi. Succes! Si... fundita...

6 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Fa-i o programare la salon. Fetele adora asta. Sau nu stiu, cumpara-i ceva simbolic care sa reprezinte iubirea dintre voi.happyAr trebui sa ii placa daca te iubeste, orice venit din partea ta.
Suuccees!

| AlexXx1 a răspuns:

Zic sai faci o surpriza sau sa faceti activitatea ei preferata,o scoti la un suc, sau sai dai un catelus(sau orice animal ii place), dar sa o faci fericita

| crazypuff09 a răspuns:

Parfum, geanta, ceas, set de relaxare (fie de calatorie, fie din acelea cu crema de corp, masca de fata. sau asa, cu diferite produse se ingrijire corporala), set cu mai multi cercei (de obicei se gasesc micuti, pe care ii poate schimba zilnic, in functie de ce poarta), trusa de faruri( cu multe culori daca ii place), un peste (?) de exemplu Betta, care e ff frumos si sta fara pompa.Depinde acum de gusturi. Cam astea imi plac miehappy Bafta

| floria_4470 a răspuns:

La Floria avem un pachet special pentru indragostiti.
Trimite-i un trandafir rosu, dupa 11 minute 11 trandafiri, iar peste 101 minute...un buchet imens de 101 trandafiri. Sigur o vei lasa fara cuvinte!
Gasesti aici oferta: http://floria.ro/cucereste-o