| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea (hai, fie, cea mai buna) mi-a luat un cadou pentru ziua mea si vreau sa ma ajutati sa aflu ce e. Ceea ce stiu e ca este cu sclipici si la propriu si la figurat, nu este de plus, nu este o felicitare, nu e de purtat, nu e pix (si chiar daca ar fi nu e cu diamante de la Swarovski; ce trist), e frumos si e cu ursuleti.
Deci, ce idei aveti? Multumesc anticipat!

PS: Scuze daca vi se pare pueril, dar m-a provocat! Si scuze daca am gresit categoria.

4 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

O rama de poza, un tablou (cu rama sclipicioasa), carcasa de telefon, sau ingeras happy.

| Georgi16 a răspuns:

Rama de fotografie? thinking

| Georgi16 a răspuns (pentru Georgi16):

Sau poate fi un ingeras smug

| ciresicanebuna a răspuns:

Am mai aflat un detaliu: e alb.