| Stanciu_Marius_2001 a întrebat:

Salut as vrea sa-i fac iubitei mele un cadou si nu stiu ce. Un cadou pana in suma de 50 de lei si sa nu fie ursuleti de plus, bomboane... sau flori ceva mai semnificativ

Răspuns Câştigător
| Morticia13 a răspuns:

Heeei pai poti sa ii iei un lantisor sau sa te duci la print area in orasul tau si sa faci ceva personalizat cu o poza cu voi big grin o cana, o perna, un breloc, un ceas, un puzzel, un glob cu inimiare si poza voastra in fundal etcwinking funda?

| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru Morticia13):

Bun cum zici tu imi pare ca am vazut in mall ceva de genu

| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru Morticia13):

Nu merge sa iti dau funda nu stiu de ce nu imi aprare aia daca apare chiar iti dau promit

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești prea sărac.

| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru T0T):

Am debea o luna cu ea ce ai vrea sa ii cumpar un avion fata are 15 ani speram sa imi dai un raspuns mai bun dar... Mai pun inca 20 de lei poate acum ai ce cauta dar vreau sa nu fie ceva din cele enumerate mai sus ca deja le are

| WaterDrop a răspuns:

Este prietena ta, de unde sa stim noi ce i`ar placea, mai ales ca ai exclus toate variantele "bune".Ia`i ceva simbolic, care sa il poata purta sau la care sa se uite zilnic, legat de relatia voastra sau de lucrurile care ii fac ei placere sau o definesc ca persoana.

| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru WaterDrop):

Nu conteaza, ceva mai semnificativ. As vrea niste variante dupa care sa ma orientez

| WaterDrop a răspuns (pentru Stanciu_Marius_2001):

Nu`mi place, te lasi prea usor influentat.Trebuia sa zic si eu sa mai pui inca 50 de lei.120 de lei ai fi avut acum la dispozitie sad

| Stanciu_Marius_2001 explică (pentru WaterDrop):

Sa spunem ca mai pun inca 50 de lei ce imi sugerezi in afara de un lantisor de argint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum.

| BloodyLips a răspuns:

Un trandafir origami făcut de tine.Am primit asa ceva, era din hârtie roșie pentru petale și verde pentru frunze. Era foarte frumos. Uita-te pe net cum se face.Al meu era și parfumat.Am apreciat faptul ca persoana respectiva a muncit ca sa imi faca mie trandafirul, asta il face special.Asa ceva mi se pare un cadou de suflet, mai frumos ca ursii de plus&stuff.Dar nu știu dacă ea ar aprecia asta, eu ti-am zis părerea mea.

| Morticia13 a răspuns:

Un lantisor sau poti sa te duci la print area in orasul tau si sa ii faci o perna o cana un ceas un breloc ceva personalizat poate cu o poza cu voi doi