| anonim346575 a întrebat:

Cam ce sanse sunt sa iau teapa pe okazii.ro vreau sa comdan ceva si vanzatorul are cam 1300 de calificative pozitive 15 neutre si 17 negative eu vreau sa comand niste gantere a cate 20 kg vanzatorul are numele shop24ore credeti ca as putea lua teapa?
M-am uitat putin la calificativele pozitive si sunt care au comandat gantere si totul a fost k

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca are multe calificative pozitive cum este in cazul acesta vanzatorul ar trebui sa fie de cuvant
Oriucum....sunt sahnse destule sa iti iei teapa pe okazii

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Imagineaza-ti si tu ca din 1000 si ceva de calificative sa aiba doar cateva negative inseamna ceva. adica e destul de serios omul. si asa, in general, daca stii la ce sa te uiti nu ai cum sa iei teapa.

| iZberg a răspuns:

Daca vrei intr-adevar sa fi sigur te intalnesti undeva cu vanzatorul si faci afacerea corect. succes!