| anonim346575 a întrebat:

Ce sanse sunt sa iau teapa pe okazii.ro vreau sa comand niste gantere cel care le vinde are cam 1300 de calificative pozitive 17 negative si 15 neutre cam ce sanse sunt sa iau teapa?

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Foarte mici avand atatea pozitive

| anonim346575 explică (pentru Niiiicu):

Mai uitat la pozitive si sunt care au comandat si le-au primit

| FlyingFox a răspuns:

Eu am comandat de pe okazii si a fost ok (depinde si de vanzator, totusi). Daca nu risti, nu castigiwinking

| Marybm a răspuns:

Sincer cam 60% sau poate esti norocos.

| RobDogg a răspuns:

Cel mai bine, ma ia un prieten/pe tatal tau si intalniti-va face to face, asa n-ai cum sa-ti iei teapa tongue

| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Stai sa vezi ce a patit unu pe okazii un pr de-al meu.Sia cumparat un telefon Samsung galaxy mini 2 cu 2milioane de pe okazii.ro i-a venit comanda deschide pachetu si ghici ce era in el? CARTOFI.El s-a dus la politie ieri si oricum se rezolva problema are adresa lui totul dar..totusi eu nu comand niciodata de pe okazii sau tocmai

| xTania a răspuns:

Sunt multe sanse pe okazii sa iei teapa ce-l mai bine ar fi sa te intalnesti cu persoana respectiva si sa vezi ganterele si asa te asiguri daca sunt bune sau nu big grin! Bafta

| haaax400 a răspuns:

Nu o sa iei teapa la atatea pozitive, stai linistit